Obróbka tworzyw sztucznych

obróbka tworzyw sztucznych

Firma Vermet

Informacje

Nowoczesny park maszynowy firmy VERMET jest w stanie wykonywać usługi między innymi: obróbkę skrawaniem tworzyw sztucznych, gwintowania, wycinania laserowego, cięcia wodą. Tworzymy wysokowydajne i jakościowe detale z tworzyw sztucznych z materiałów, półproduktów np. z: arkuszy, prętów okrągłych i nie tylko.

produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Usługi skrawaniem tworzyw sztucznych, laserowe cięcie tworzyw oraz cięcie wodą- sprawiamy, że Twoje pomysły przekształcają się w detale wysokiej jakości.

Posiadamy nowoczesny sprzęt do obróbki CNC tworzyw sztucznych, nasi pracownicy są w stanie wykonać wiele różnych rodzajów procesów obróbki, aby finalnie otrzymać dopasowaną do potrzeb klienta część z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych, tworzymy komponenty wysokiej jakości dla wielu gałęzi przemysłu. W naszym parku maszynowym powstają najróżniejsze detale, od bardzo małych do dużych wymiarów ze złożoną geometrią i wąskimi tolerancjami. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości produkcyjne, a to wszystko za sprawą nowoczesnych i wysokowydajnych maszyn do obróbki skrawaniem, laserów i maszyn do obróbki wodnej.

Profil firmy

skrawanie cnc

cięcie laserem

cięcie wodą

obróbka CNC tworzyw sztucznych

PROFIL FIRMY

Podstawowym profilem działalności firmy VERMET jest obróbka tworzyw sztucznych i produkcja wysokiej klasy uszczelnień technicznych, takich jak uszczelki z filcu, grafitu, gumy, silikonu, płyt uszczelniających, tektury technicznej, miedzi czy też pianek, ale nie tylko. Oferujemy również uszczelki teflonowe PTFE, a także z tworzyw termoplastycznych oraz ze skóry. W naszym asortymencie znajdują się także podkładki plastikowe w różnych rozmiarach i grubościach. 

 

Obróbka tworzyw sztucznych i produkcja uszczelek

Oferujemy rozmaite uszczelnienia, które wycinamy dla potrzeb instalacji i urządzeń technicznych. Mogą to być elementy w pojedynczych egzemplarzach lub masowe serie. Realizujemy zamówienia zarówno na standardowe zabezpieczenia do kołnierzy, jak i elementy o dowolnych, nietypowych kształtach i wymiarach. Działamy zgodnie ze specyfikacją klienta i dostarczonymi rysunkami. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na fakt, iż dysponujemy własną narzędziownią i jesteśmy w stanie wykonać kompletną obróbkę. Zarówno toczenie konwencjonalne, jak i toczenie na automatach tokarskich, frezowanie CNC, szlifowanie, spawanie oraz cięcie. Podejmujemy się również takich czynności jak specjalistyczna obróbka kół zębatych.

Zawsze zapewniamy naszym klientom:

  • korzystne ceny
  • uszczelnienia odznaczające się najwyższą jakością
  • dostawy bez opóźnień
  • krótkie terminy uruchomień nowych wyrobów

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskacie Państwo produkty spełniające wszystkie Wasze oczekiwania, fachowe wsparcie doradców oraz zawsze miłą i kompetentną obsługę.

Scroll to Top