Obróbka tworzyw sztucznych

obróbka tworzyw sztucznych

toczenie cnc

W ofercie firmy VERMET znajdują się usługi toczenia CNC wykonywane na nowoczesnych maszynach. Odpowiednią metodę obróbki tworzyw sztucznych dobieramy indywidualnie pod każde zamówienie, tak aby była ona jak najbardziej wydajna i opłacalna.

Przy pomocy tokarek CNC poddajemy obróbce tworzywa konstrukcyjne w formie półproduktów. Do półproduktów zaliczamy między innymi: wałki, tuleje, pręty, rury, płyty i formatki. Obróbka tworzyw sztucznych poprzez toczenie odpowiada za uformowanie zewnętrznej lub wewnętrznej powierzchni brył obrotowych.

 

PRecyzja

Obróbka CNC zapewnia wysoką precyzję wykonywanych detali, co więcej są one powtarzalne co sprzyja produkcji wielkoseryjnej. Zaletą jest również idealne odwzorowanie produktu z rysunku technicznego.

obróbka tworzyw sztucznych

Toczenie tworzyw sztucznych-precyzja

Dokładność z jaka wykonywane są detale wpływa na ich jakość, dzięki nowoczesnym maszynom CNC możliwe jest uzyskanie detali idealnie odwzorowujące rysunek. 

Jakość

Precyzja wykonania wpływa na jakość produktu końcowego. Obróbka CNC pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia krawędzi produktu.

Toczenie tworzyw sztucznych- jakość

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom pełnowartościowego, zgodnego z ich wytycznymi produktu. Duży nacisk kładziemy na wybór dostawców materiału, inwestycje w nasz park maszynowy, tak aby jakość naszych usług i nasze produkty były najwyższej jakości. 

oszczędność

Obróbka skrawaniem sprzyja również oszczędności w zakresie zużywanego materiału. Jeśli dodać to tego również dużą różnorodność rozmiarów półproduktów, które poddajemy skrawaniu to ekonomiczność wykonania produktu wzrasta.

frezowanie tworzyw

Toczenie tworzyw sztucznych- oszczędność

Precyzyjne maszyny i doświadczeni operatorzy maszyn mają również wpływ na to ile zużyjemy materiału do produkcji detali. Staramy się aby w pełni wykorzystywać materiał z którego produkujemy komponenty, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardziej konkurencyjną cenę. 

doświadczenie

Nasze doświadczenie w produkcji detali z tworzyw sztucznych gwarantuje Państwu zadowolenie z produktu końcowego. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Pańśtwa pytania.

produkcja z tworzyw sztucznych

Toczenie tworzyw sztucznych- doświadczenie

Od ponad 20 lat pracujemy z obróbką tworzyw sztucznych, toczeniem CNC tworzyw sztucznych po to aby dostarczać Państwu produkty spełniające określone w projekcie normy. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na pełną optymalizację produkcji, a co za tym idzie szybszą realizację zamówień.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Szukasz firmy na której możesz polegać?

Wiesz jakiego produktu potrzebujesz, a może potrzebujesz doradztwa w kwestii materiału, bądź rodzaju techniki wykonania?

Nasi doradcy chętnie pomogą!

Scroll to Top